02 грудня у приміщенні райдержадміністрації за участі першого заступника голови Київської облдержадміністрації, голови районної організації Партії регіонів Я.Москаленка, голови райдержадміністрації О.Приходька, Вишгородського міського голови В.Решетняка відбувся районний захід з нагоди Дня інвалідів. Участь у заході понад 140 інвалідів, представники громадських організацій, ЗМІ.

Перед початком урочистостей присутні оглянули виставку малюнків та творчих робіт, які створили діти з обмеженими можливостями. Захід розпочався спільною молитвою за український народ.

Учні Вишгородської районної спеціалізованої школи «Надія» виступили перед присутніми  з  музичними номерами. Свою творчість представила володарка Першої премії у рубриці авторської поезії фестивалю творчості «Повір у себе» Ірина Савекіна.

У своїх промовах керівники області та району відмітили, що громадяни з обмеженими фізичними можливостями потребують особливої уваги, що для них мають бути створені такі умови, які дозволяють відчувати себе рівними серед рівних. Адже ставлення до інвалідів визначає ступінь цивілізованості суспільства. Сім інвалідів району отримали такі необхідні їм інвалідні візочки.

Я.Москаленко під час свого виступу подякував всім, хто опікується інвалідами, адже надання їм щоденної підтримки й допомоги — це реальний вияв людяності та любові до ближнього. По закінченню заходу всіх присутніх інвалідів  запросили на благодійний обід.