5 вересня 2017 року голова Вишгородської районної державної адміністрації Вячеслав Савенок та голова Вишгородської районної ради Ростислав Кириченко привітали підприємців Вишгородщини з професійним святом – Днем підприємця.

У своєму привітальному виступі голова Вишгородської районної державної адміністрації наголосив, що підприємництво є важливим чинником економічного розвитку району та зростання добробуту його мешканців та подякував за те, що підприємці нашого району створюють належні умови для власного добробуту і процвітання Вишгородщини.

За це 8 кращих підприємств Вишгородського району  та  кращі працівники цих підприємств були нагороджені дипломами та сувенірними знаками. Також з нагоди професійного свята 10 кращих малих підприємств району отримали грамоти від Вишгородської районної державної адміністрації та Вишгородської районної ради.

Щиро дякуємо нагородженим і всім, хто займається підприємницькою діяльність та бажаємо вам витримки, наполегливості, економічної та соціальної стабільності, впевненості у майбутньому та успішного здійснення професійних, творчих і особистих задумів.