Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей - прекрасне свято радості, мрій та надій. Це свято нагадує, що у малечі не повинно бути нещасливого дитинства,  а за це несуть відповідальність дорослі. Тому турбота про дітей, захист їхніх прав є одним з пріоритетів державної влади району.

Так сьогодні на площі біля РБК «Енергетик» Вишгородським  районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, службою у справах дітей та сім’ї, відділом культури, національностей та релігій Вишгородської районної державної адміністрації  були проведені розважальні заходи для діток, що потребують особливої уваги і підтримки. Більше 360 дітлахів Вишгородського району мали змогу весело провести час з сучасними аніматорами, подивитися святковий концерт,  отримати подарунки та гарний настрій.

Заступник голови Вишгородської районної державної адміністрації Марина Мельник від імені голови адміністрації та державної влади району висловила щирі вітання дітлахам та побажала, щоб вони росли здоровими, радісними, прославляли свої родини, рідний край та подякувала чудову організацію свята.