11 травня 2017 року о 12:00 на набережній Київського водосховища у Вишгороді відбулася урочиста церемонія підняття Державного Прапора України та Прапора Європейського Союзу, приурочена до прийняття Європейським парламентом безвізового режиму для України та з нагоди Дня Європи.
З привітальним словом до громади звернулися голова Вишгородської районної державної адміністрації Вячеслав Савенок та заступник голови Вишгородської районної ради Анатолій Потапенко.
Вячеслав Савенок зазначив, що цей день без жодного перебільшення історична подія. Вона знаменує наше остаточне повернення до єдиного європейського простору та показує перший вагомий результат тих реформ, які відбуваються в Україні протягом останніх трьох років.
Серед учасників заходу були: німецька делегація з Айхенау,
міста-побратима Вишгорода, ветерани АТО, працівники установ, управлінь, організацій та відомств району, школярі, громадськість. Представники делегації подякували за гостинний прийом та зазначили, що підтримують Україну у її європейському виборі.
Право підняття прапорів України, Європейського Союзу, Вишгородського району та Вишгорода було надано кращим учням міста та бійцям першої оперативної бригади ВЧ3027 Національної Гвардії України.
Державний Гімн України та Європейського Союзу лунав у виконанні оркестру ВЧ3027 Національної Гвардії України.