Вишгородський районний відділ державної виконавчої служби Головного територіального  управління юстиції у Київській області  по підсумкам роботи за 2016 рік інформує,  що  на виконанні у відділі в 2016 році перебувало 10 322 виконавчих проваджень на суму 617 364 325 грн. із них завершено 6 546 виконавчих проваджень ( 63,4 %) на суму 296 335 946 грн. (48 %), фактично виконано 1 644 виконавчих проваджень (15,9 %) на суму 33 215 657 грн. (5,4 %), стягнуто 2 169 173 грн. виконавчого збору. На користь держави фактично виконано 957 виконавчих проваджень на суму 4 856 442 грн.  З виконання рішень по стягненню заборгованості по заробітній платі на виконанні у відділі перебувало 14 виконавчих проваджень на суму 309 902 грн.,  із них виконано 7 виконавчих проваджень на суму 120 989 грн.

Вишгородський районний відділ державної виконавчої служби  Головного територіального  управління юстиції у Київській області інформує , що з 05.01.2017 року набрали чинності ст. 8, 9  Закону України „ Про виконавче провадження” відповідно до яких вводиться автоматизована система виконавчого провадження та Єдиний реєстр боржників

Реєстрація виконавчих документів, документів виконавчого провадження, фіксування виконавчих дій здійснюється в автоматизованій системі виконавчого провадження, порядок функціонування якої визначається Міністерством юстиції України.

Вільний та безоплатний доступ до інформації автоматизованої системи виконавчого провадження забезпечує Міністерство юстиції України у мережі Інтернет на своєму офіційному веб-сайті з можливістю перегляду, пошуку, копіювання та роздрукування інформації, на основі поширених веб-оглядачів та редакторів, без необхідності застосування спеціально створених для цього технологічних та програмних засобів, без обмежень та цілодобово.

Єдиний реєстр боржників - це систематизована база даних про боржників, що є складовою автоматизованої системи виконавчого провадження та ведеться з метою оприлюднення в режимі реального часу інформації про невиконані майнові зобов’язання боржників та запобігання відчуженню боржниками майна.

Відомості про боржників, включені до Єдиного реєстру боржників, є відкритими та розміщуються на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України.

Реєстрація боржника в Єдиному реєстрі боржників не звільняє його від виконання рішення.

Нотаріуси, органи, що здійснюють реєстрацію майна, державні реєстратори речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень, до яких з метою вчинення правочину щодо відчуження у будь-який спосіб майна звернувся боржник, внесений на день звернення до Єдиного реєстру боржників, у разі відсутності у них інформації про накладення арешту виконавцем на кошти або майно боржника зобов’язані відмовити у вчиненні реєстраційних дій та в день звернення боржника повідомити зазначений у Єдиному реєстрі боржників орган державної виконавчої служби або приватного виконавця про майно, щодо відчуження якого звернувся боржник.

Відомості про боржника вносяться до Єдиного реєстру боржників (крім відомостей щодо боржників, якими є державні органи, органи місцевого самоврядування, а також боржників, які не мають заборгованості за виконавчим документом про стягнення періодичних платежів більше трьох місяців, та боржників за рішенням немайнового характеру) одночасно з винесенням постанови про відкриття виконавчого провадження.

Відомості про боржника виключаються з Єдиного реєстру боржників одночасно з винесенням постанови про закінчення виконавчого провадження, повернення виконавчого документа стягувачу на підставі пунктів 1311 частини першої статті 37 цього Закону або повернення виконавчого документа до суду на підставі статті 38 цього Закону чи в день встановлення виконавцем факту відсутності заборгованості за виконавчими документами про стягнення періодичних платежів.