Вже стало доброю традицією проведення щорічної Літньої Спартакіади серед працівників Пенсійного фонду України у Київській області.

Цього року 01 липня на стадіоні села Шкарівка Білоцерківського району було проведено VІ Літню Спартакіаду працівників головного управління Пенсійного фонду України у Київській області. Для урочистого відкриття змагань було запрошено начальника головного управління Пенсійного фонду України у Київській області Василя Фатхутдінова, голову Білоцерківської районної державної адміністрації Геннадія Джегура, голову Шкарівської сільської ради Анатолія Бондара, голову обкому профспілок Леоніда Білоуса.

Для участі в спартакіаді були сформовані 15 збірних команд, що представляли головне управління та всі управління Фонду у містах і районах Київщини, для змагань з наступних видів спорту: біг 100 м (чоловіки), біг 60 м (жінки), стрибки у довжину (чоловіки, жінки), естафета  4х100 м (чоловіки), естафета 4х60 м (жінки), підтягування на перекладині (чоловіки), віджимання від лавки (жінки), підняття гирі (чоловіки), перетягування линви (команда з 8 спортсменів).

Учасники команди продемонстрували високу майстерність та силу командного духу. І хоча у загальнокомандному заліку нашій команді не вдалося зайняти призового місця, кожен учасник цього традиційного заходу отримав позитивний заряд емоцій та піднесений настрій.

По завершенню  змагань начальник головного управління Фонду Василь Фатхутдінов та перший заступник начальника головного управління Василь Верещак вручили переможцям кубки, медалі та грамоти, а також подякували усім учасникам спартакіади за активність, наполегливість та волю до перемоги.