11 травня 2017 р. відбулися загальні збори колективу Вишгородського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області, на яких були присутні  начальник головного управління Пенсійного фонду України у Київській області Фатхутдінов В.Г., начальник відділу організації контрольно-перевірочної роботи управління внутрішнього аудиту та фінансового контролю головного управління Пенсійного фонду України у Київській області Шинкарьова І.С.

На зборах були розглянуті результати комплексного аудиту стану надходження і використання коштів за період роботи з 01.01.2015 року по 01.04.2017 року.

Фатхутдінов В.Г. підкреслив, що це було перше аудиторське дослідження в об’єднаному управлінні. Метою аудиту було не тільки виявлення помилок та недоліків в роботі об’єднаного управління, а й надання методичної допомоги спеціалістам управління. Було проведено великий обсяг спільної роботи, було бажання співпрацювати та виправляти помилки в ході аудиту.

Начальник відділу організації контрольно-перевірочної роботи управління внутрішнього аудиту та фінансового контролю Шинкарьова І.С. в ході своєї доповіді вказала на позитивні моменти в роботі Вишгородського об’єднаного управління ПФУ Київської області, а також детально зупинилася на виявлених в ході аудиту  допущених помилках та недоліках.

Заслухали пояснення начальників самостійних структурних підрозділів щодо виявлених недоліків.

Були надані відповідні доручення, які направлені на усунення та недопущення у подальшому виявлених помилок.

В заключному слові Фатхутдінов В.Г. сказав, що управління успішно пройшло непростий етап об’єднання, продовжує працювати в нормальному режимі. Всі повинні пам’ятати, що ми одна команда, дружній колектив, у якого є великий потенціал.

Подякував за проведену роботу та побажав успіхів у досягненні намічених цілей.