В ході проведення аудиторського дослідження в Вишгородському об’єднаному управлінні Пенсійного фонду України Київської області 12 квітня 2017 року головним спеціалістом управління внутрішнього аудиту та фінансового контролю головного управління Пенсійного фонду України у Київській області Дубовик О.Є. та начальником Вишгородського відділу  обслуговування громадян Харитоновою Л.М. було проведено зустріч з громадою с. Новосілки за участю сільського голови Стукача М.П.

 Під час прийому розглядалися питання щодо збільшення розміру пенсій в зв’язку з підвищенням прожиткового мінімуму для непрацездатних осіб, визначення права на призначення та перерахунок пенсії. Окрема увага була приділена питанню легалізації заробітної плати. Присутнім було наголошено на соціальних перевагах отримання легальних доходів, легального оформлення трудових відносин.

Крім того, спеціалісти Пенсійного фонду України провели інформаційно-роз’яснювальну роботу щодо отримання послуг в електронному вигляді через Веб-портал Пенсійного Фонду України.

В цей же день відбулася зустріч з трудовим колективом «Вишгородського навчального центру підготовки поліцейських», під час якої розглядались питання щодо визначення права на довічну пенсію за вислугу років, по інвалідності згідно Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб». Додатково було роз’яснено умови виплати пенсії військовослужбовцям, які отримують пенсію за цим Законом у разі призову їх на військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період або прийняття на військову службу за контрактом.

Спеціалісти Фонду надали відповіді на всі запитання, які цікавили присутніх.