В ході проведення аудиторського дослідження в Вишгородському об’єднаному управлінні Пенсійного фонду України Київської області 11 квітня 2017 року у приміщенні Вишгородського районного центру зайнятості організовано засідання „круглого столу” на тему: „Легальні доходи – основа стабільного майбутнього”.

 Засідання пройшло під головуванням Кашинської Л. Г., заступника директора Вишгородського районного центру зайнятості, за участю спеціалістів головного управління Пенсійного фонду України у Київській області, першого заступника начальника Вишгородського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області Кудрінської Н.А. та осіб, які перебувають на обліку в центрі зайнятості з метою працевлаштування.

Кашинська Л.Г. акцентувала увагу присутніх на соціальних перевагах отримання легальних доходів. Наголосила на статті 43 Конституції України, яка  гарантує кожному громадянину право заробляти собі на життя працею та отримувати за це винагороду у вигляді заробітної плати, не нижчої від визначеної законом. Мінімальна заробітна плата є державною соціальною гарантією, обов’язковою на всій території України для підприємств усіх форм власності і господарювання.

Шинкарьова І.С. звернула увагу присутніх на те, що виявлення порушень в сфері оплати праці дозволить забезпечити дотримання трудових прав громадян, зменшити дефіцит бюджету Пенсійного фонду та сприятиме наповненню місцевого бюджету.

Крім того, спеціалісти Пенсійного фонду України провели інформаційно-роз’яснювальну роботу з особами, які перебувають на обліку в центрі зайнятості, щодо переваг легального оформлення трудових відносин через укладення трудового договору.