10186 пенсіонерів із 24070, які перебувають на обліку в управлінні Пенсійного фонду України у Вишгородському районі, одержують пенсію через поштові відділення УДППЗ “Укрпошта”. А тому питання надання послуг поштовими відділеннями є актуальним щодня. Впродовж 2016 року спеціалістами управління ПФУ у Вишгородському районі проведено 22 перевірки відділень поштового зв’язку щодо своєчасності та повноти виплати пенсій, що і стало предметом обговорення під час проведення «круглого столу» представників управління ПФУ з працівниками пошти, яка відбулася 3 березня 2017 року в приміщенні Центру поштового зв’язку №10 м. Вишгорода.

Перший заступник начальника управління ПФУ Кудрінська Н.А., начальник відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій №2 Шевченко Л.А. разом із начальником ЦПЗ №10 Зайченко Г.М. та заступником начальника ЦПЗ №10 Дорошенко Г.Д. обговорювали питання підвищення якості надання послуг поштовими відділеннями Вишгородського району, недопущення порушень строків виплати пенсій з урахуванням поденного графіка їх фінансування, а також обмінялися пропозиціями щодо покращення взаємодії пенсійної служби району та пошти.

Враховуючи, що працівники поштових відділень безпосередньо працюють з пенсіонерами, спеціалісти управління надали роз’яснення щодо змін у пенсійному законодавстві, проінформували про запровадження накопичувальної системи та реформування пенсійної системи.